سیب برای قناری

ساخت وبلاگ
چکیده : دادن دانه سیب برای پرندگان سم گونه عمل کرده و باعث مرگ و تلف شدن این دسته از پرندگان میشود,پس ... با عنوان : سیب برای قناری بخوانید :

 دادن دانه سیب برای پرندگان سم گونه عمل کرده و باعث مرگ و تلف شدن این دسته از پرندگان میشود,پس لازم دیدیم به تمام کسانی که در منزل خود پرنده نگه میدارند گوش زد کنیم که هنگام دادن میوه ها مخصوصا سیب هسته آن را حذف کرده و از دادن دانه سیب حتی یک دانه به پرنده خود خوداری نمایید دانه سیب بخاطر فرم لعابی بودن خود غیر قابل هضم برای پرندگان است و سیستم گوارش پرندگان را دچار اخلال شدید کرده و مرگ پرنده را رقم خواهد زد.همچنین میوه اواکادو طبق ازمایشات و گزارشات ارسال شده بخاطر چربی بالای خود برای پرندگان سمی است وحتی مقدار کم ان باعث مرگ پرنده خواهد شد. کاربر و طبیعت دوست گرامی برای حفظ سلامت پرندگان زینتی خود و همچنین نوع درست تغذیه پرندگان قبل از تغییر در جیره غذایی پرنده خود ابتدا اطلاعات کامل را کسب کرده و پس از ان اقدام به تغییر تغذیه نمایید.درست است که جیره میوه ها برای پرندگان مفید است اما باید با دقت و در حدود۶۰درصد از تغذیه پرنده را به میوه اختصاص داد که در تایپیک بعدی در این مورد به صورت جامع می پردازیم(همچنین سیب رنده شده قرمزبه همراه چند قطره عسل طبیعی برای درمان اسهال پرندگان مفید است)

 

تمامى حقوق مادى و معنوى وبلاگ متعلق به قناری پارسی ميباشد كپى بردارى از مطالب وبلاگ فقط با ذكر منبع بلامانع است

منبع : قناری  پارسی

سیب برای قناری.سیستم گوارش پرندگان. میوه اواکادو.مرگ پرنده.تغذیه پرندگان.سیب رنده شده.درمان اسهال پرندگان . شادابی پرندگان ,...
نویسنده : بازدید : 327 تاريخ : دوشنبه 27 بهمن 1393 ساعت: 15:27